6 772 aktuálních nabídek
od 323 realitních kanceláří a soukromníků

Parcely Valtířov

Valtířov - Velké Březno

990 Kč/m2
Počet pozemků:27
Velikosti od:800 m2
Velikosti do:1000 m2
Datum vložení:7. 1. 2015

Popis a vybavení nemovitosti

Nabízené pozemky se nacházejí v atraktivní lokalitě v dostupné vzdálenosti od krajského města v dynamicky se rozvíjející obci Velké Březno (část Valtířov).

K prodeji je určeno 27 pozemků určených územním plánem obce k zastavění rodinnými domky, k šesti z nich patří přilehlé pozemky, které jsou určeny k využití jako zahrada.

Pozemky k zastavění jsou o velikosti cca 800 až 1000 m2, pozemky, ke kterým přiléhají zahrady pak cca 650 až 950 m2. Velikost zahrad je cca 3400 až 4400 m2.

Cena pozemků určených k zastavění je 990 Kč/m2, cena zahrad je 150 Kč/m2, cena přípojek inženýrských sítí 69.000 Kč na každý pozemek určený k zastavění.

Inženýrské sítě a komunikace byly zkolaudovány v prosinci 2013 a byly převedeny do vlastnictví příslušných správců a obce. Přípojky inženýrských sítí jsou zavedeny na hranice jednotlivých pozemků do instalačních sloupků.

Nabízené pozemky doplňují urbanisticky citlivým způsobem stávající zástavbu, nejedná se tudíž o izolované satelitní městečko. Pozemky vykazují ideální sklonitost a příznivou orientaci z hlediska oslunění.

LOKALITA:
Jedná se o lokalitu na rozhraní města a přírody, na pravém břehu řeky Labe (mimo zátopovou oblast), na okraji CHKO České Středohoří v místě, které si pro jeho krásu vybral hrabě Chotek pro stavbu svého zámku.

V obci je dostupná běžná občanská vybavenost vč. školky, základní školy, sportovišť (fotbalové hřiště, tenisové kurty, vč. zimní haly) a nově vybudovaný volnočasový park v bývalé pískovně. Obcí prochází cyklostezka Ústí n.L. – Děčín.

Obec Velké Březno. dále disponuje vlastní vodárenskou sítí pro zásobování svých obyvatel za výhodných podmínek.

Obec leží na železniční trati Ústí n.L. Střekov – Děčín, obcí vedou linky autobusového dopravce, přívozem je možno přejet přes Labe do Povrlů a odtud využít dalších spojů.
Velikost nemovitostí:
800 m2 - 1000 m2
Datum vložení:
7. 1. 2015
Volné nemovitosti:

Poloha na mapě

Investor a prodejce:

NTD group a.s.

NTD group a.s.

Jateční 192/32
Ústí nad Labem
40001

Kontaktovat developera

Nevyplnujte

AntiSpam ochrana » součet čísel (4+9) je: (13)

zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

NTD group a.s.

TOPlist TOPlist