5 558 aktuálních nabídek
od 269 realitních kanceláří a soukromníků
CENTURY 21 Česká republika nabízí

Prodej stavební parcely 67649 m²

Šimonovice (okres Liberec), Česko

39 900 000 Kč
590 Kč za m²
včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu, cena k jednání

Základní údaje

Datum vložení 16. ledna 2024 ID nemovitosti 1443255746
Plocha pozemku 67 649 m²

Popis nemovitosti

Na úpatí Ještědského hřebene nabízím k prodeji jedny z posledních stavebních pozemků v této lokalitě. Celkem je k prodeji 67 649 m2 pozemků, z nichž tvoří 25 245 m2 pozemky stavební a 42 404 m2 aktuálně pozemky nestavební, každopádně je možné v budoucnosti jednat o změně územního plánu.

Rozparcelovaní proběhlo v roce 2023 a aktuálně nabízí možnost výstavby až 18 rodinných domů.
V územním plánu jsou stavební pozemky vedeny jako plochy pro bydlení nízkopodlažní. K pozemkům je povolena, zřízena a zkolaudována trafostanice pro dostatek elektřiny. Dále je vydáno stavební povolení na sítě a komunikace. Dodávka vody je řešena z vrtů, splašková kanalizace společnou čističkou odpadních vod.
Je vydáno územní rozhodnutí o umístění stavby komunikace, splaškové kanalizaci, hydrogeologických vrtů, zásobníků vody, čističky odpadních vod, kabelových rozvodů nízkého napětí a veřejného osvětlení.
K dispozici je rozhodnutí o umístění inženýrských sítí do místní komunikace.

Pozemky se nacházejí v krásné přírodní lokalitě mezi zástavbou rodinných domů a rozsáhlým lesem a loukami. Jsou umístěny na jihovýchodním až východním svahu a díky svému umístění disponují nádherným výhledem do okolí. V obci je vybudována nová infrastruktura. Do centra Liberce trvá cesta přibližně 10 minut, zatímco do centra Prahy je možné se pohodlně automobilem dostat za hodinu a patnáct minut, na Černý most do hodiny.

Potenciál je zajímavý buď pro rozprodej jednotlivých zasíťovaných parcel či k výstavbě 18 rodinných domů. Jedná se o investici do developersky zajímavého projektu s okamžitou využitelností, ale i do budoucího potenciálu.

V případě zájmu o vice informací, jsem Vám k dispozici.

S pozdravem, Vladimír Řehák

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Šimonovice (okres Liberec), Česko
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Vladimír Řehák
Vladimír Řehák
Kontaktovat prodejce
CENTURY 21 Česká republika
Reklama
TOPlist TOPlist