5 710 aktuálních nabídek
od 279 realitních kanceláří a soukromníků
QUANTUM REALITY nabízí

Prodej stavební parcely 4198 m²

Ročov (okres Louny), Česko

770 000 Kč
včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu

Základní údaje

Datum vložení 3. října 2023 ID nemovitosti 4576
Plocha pozemku 4 198 m² Dopravní spojení Autobus, Silnice
Příjezdy Asfalt

Popis nemovitosti

K prodeji nabízíme pozemek o rozloze 4 198 m2, který se nachází cca 1 km od obce Ročov, kde najdete kompletní občanskou vybavenost. Přímo u pozemku je autobusová zastávka. Pozemek představuje ideální místo pro relaxaci a odpočinek. Jednou z nezaměnitelných výhod tohoto pozemku je okolní příroda, která je plná vzrostlých stromů a zeleně, což vytváří idylické prostředí pro relaxaci a rekreační aktivity. Na pozemek nejsou přivedeny žádné inženýrské sítě.

Pozemek je v územním plánu uveden částečně jako plocha rekreace, částečně jako zahrada. Jako plocha zahrady je z pozemku uvedeno cca 2 237 m2 a jako plocha rekreace je cca 1 961 m2.
Přípustné využití:
je výstavba objektů individuální rekreace (chaty či rekreační domky) do Pz 50 m2, přičemž zastavěno může být max. 5 % plochy parcely. Stavby se střechou taškovou pálenou hnědočervenou o sklonu 35° - 45°, přízemní s podkrovím. Fasády s lomenými barvami (bílá, šedá, okr) nebo přírodní hnědá barva dřeva.
Nepřípustné jsou zde především stavby výroby, hygienicky závadné nebo vzhledově rušící (tj. nesplňující urbanistické regulativy pro střechy atd.)

Pokud máte chuť tvořit a hledáte místo, kde si můžete užít vlastní zahradní projekt, je toto pro vás ideální příležitost.

Nemovitost nabízí

 Ing. Iva Douchová
Ing. Iva Douchová
Kontaktovat prodejce
QUANTUM REALITY
Reklama
TOPlist TOPlist