Funkce uživatele
Moje oblíbené nemovitosti Moje filtry Upravit profil Vložit inzerát Dotazy
Region

3 600 576 Kč

big left
big right
Nemovitost nabízí
Oldřich Humpolec

15 799 Kč

Předpokládaná měsíční splátka

Základní informace

Elektřina 230 V, 400 V
Stav nemovitosti Dobrý
ID nemovitosti MR11988
Datum vložení 29. září 2023

Popis nemovitosti

Je nám potěšením oznámit, že máme k dispozici stavební parcelu, kterou nabízíme k prodeji. Tento pozemek je umístěn v malebném městě Lom u Mostu, které je známo svou klidnou a poklidnou atmosférou. Parcela má rozlohu 2632 metrů čtverečních, což poskytuje dostatek prostoru pro výstavbu rodinného domu, tak i dalších doplňkových budov.

Pozemek, který nabízíme, je napojen na veřejnou elektrickou síť a zásobování pitnou vodou. Jedná se o zásadní výhody, které usnadní jakýkoli budoucí stavební proces. Je důležité poznamenat, že pozemek bez kanalizační síťe, což je nezbytné vzít v úvahu při plánování výstavby.

S prodejem tohoto pozemku je také poskytnuta kompletní projektová dokumentace. Tato dokumentace zahrnuje plány pro stavbu domu a garáže, což značně usnadní a urychlí proces výstavby.

Na začátku pozemku jsou také připravené základy pro umístění mobilheimu. Stačí jen přivést a usadit mobilheim na předem připravené místo, a budete mít okamžitě k dispozici pohodlné bydlení.

Lokalita, ve které se pozemek nachází, je velmi klidná. Toho si nepochybně cení lidé, kteří hledají místo pro život daleko od ruchu města. Je to ideální místo pro ty, kteří hledají klid a ticho, ale zároveň chtějí mít snadný přístup k veškeré infrastruktuře.

Tato nabídka představuje výjimečnou příležitost pro ty, kteří chtějí postavit svůj vysněný dům. Nabízí kombinaci ideální lokality, kvalitní infrastruktury a předem připravené projektové dokumentace.

Dojezdová vzdálenost

Zadejte cílovou adresu
Zadejte cílovou adresu
Zadejte cílovou adresu

Podobné nemovitosti

Zobrazit vše (2)
small left
small right