Funkce uživatele
Moje oblíbené nemovitosti Moje oblíbené nemovitosti Moje filtry Moje filtry Upravit profil Upravit profil Vložit inzerát Vložit inzerát
Region
mapa

8 900 000 Kč

G

Mimořádně nehospodárná

Hypotéku?
Hypotéku?

Zjistěte zdarma a nezávazně své možnosti hypotéky u této nemovitosti.

Do oblíbených
Do oblíbených
Nemovitost nabízí
Jan Česal

34 986 Kč

Předpokládaná měsíční splátka

Stěhuju.cz

Kalkulace stěhování do 90 sekund

Malování

Zajištění malíře už od 2.500 Kč

Základní informace

Elektřina 230 V, 400 V
Parkování Parkování na ulici
Cena 8 900 000 Kč
Spočítat hypotéku
Plocha pozemku 1 199 m²
Plocha zastavěná 290 m²
Kanalizace Veřejná kanalizace
ID nemovitosti 1020
Stav nemovitosti Rozestavěný
Plocha obytná 390 m²
Energetická náročnost G - Mimořádně nehospodárná
Inženýrské sítě Internet
Datum vložení před 20 hodinami
Plocha celková 290 m²
Plocha užitná 390 m²

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji rodinný dům rozdělený na čtyři samostatné bytové jednotky s další vedlejší stavbou vhodnou na přestavbu pro potřeby bydlení. V domě jsou nově zrekonstruovány čtyři samostatné bytové jednotky, z toho dvě se nacházejí v přízemí a dvě v obytném podkroví. Byty mají samostatná odběrná místa a v suterénu jsou pro ně vyčleněny sklepní kóje. Interiér celého domu prošel rozsáhlou a kompletní rekonstrukcí, a to včetně zcela nového krovu. Jedná se o dvoupodlažní cihlovou stavbu na kamenném soklu se sedlovou střechou opatřenou pálenou taškou. Původní dům pravděpodobně pocházel ze začátku 20. stol. Dům je celopodsklepený a situovaný v mírně svažitém pozemku, což umožňuje přístup do suterénů nejenom vnitřním schodištěm, ale i bočním vstupem. Za hlavním vstupem se nachází centrální schodiště vedoucí v každém z podlaží do dvou bytových jednotek. Jak již bylo zmíněno, byty jsou po právě dokončené celkové rekonstrukci a nebyly dosud užívány. Kompletní rekonstrukce se samozřejmě dotkla jak celé vnitřní infrastruktury rozvodů, tak i veškerých vnitřních omítek, podlah, oken a v neposlední řadě koupelen a toalet. Samotná, velmi zdařilá, vkusná a kvalitně řemeslně provedená rekonstrukce bytů zahrnuje i hotové kuchyňské linky s vestavnými spotřebiči. Každý byt má svůj vlastní elektrický kotel a elektrický bojler. Vytápění je prostřednictvím teplovodních radiátorů, okna jsou v přízemí plastová a v podkroví doplněna střešními. Exteriér domu je připraven pro finální zateplenou fasádu. Na pozemku, který v čisté nezastavěné ploše měří 909 m2, se počítá s vlastní parkovací plochou pro každou bytovou jednotku, plochou pro okrasnou zeleň i pro dvě samostatné zahrádky k dalším bytovým jednotkám. Tyto bytové jednotky by dle plánu měly vzniknout ve vedlejší budově.
Vedlejší budova je ve fázi hrubé stavby s dokončeným krovem a totožnou střešní krytinou jako hlavní dům. Projekt na tento dům počítá se vznikem dvou bytů v přízemí s možností zmíněných vlastních zahrádek a v podkroví s jedním velkým, či případně s dvěma menšími byty. Vzhledem k tomu, že tato budova není podsklepená, tak se se sklepními kójemi pro tyto byty počítalo ve vedlejším domě. Kóje jsou připraveny a zmíněný boční vstup do suterénu se nachází jen pár kroků. Elektrický rozvaděč je taktéž připraven na osazení čtyřmi elektroměry, tak aby i zde mohli bezproblémově vzniknout další byty.

Pokud Vás tento projekt zaujal, prosím neváhejte mne kontaktovat a domluvit si prohlídku.

Jan Česal

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Zadejte cílovou adresu
Zadejte cílovou adresu
Zadejte cílovou adresu

Nemovitost nabízí

 Jan Česal

Nemovitost nabízí

 Jan Česal
Jan Česal
Telefon zobrazit telefon