Funkce uživatele
Moje oblíbené nemovitosti Moje oblíbené nemovitosti Moje filtry Moje filtry Upravit profil Upravit profil Vložit inzerát Vložit inzerát
Region
mapa

450 Kč za m²/měsíc

G

Mimořádně nehospodárná

Do oblíbených
Do oblíbených
Nemovitost nabízí
Zuzana Vaškovičová
  • *
  • *
  • *
  • *
  • *
1 hlas

Vyklízim.cz

Nejlevnější vyklízení v Praze a okolí

Malování

Zajištění malíře už od 2.500 Kč

Základní informace

Konstrukce Zděná
Cena 450 Kč za m²/měsíc
Energetická náročnost G - Mimořádně nehospodárná
ID nemovitosti 245031
Stav nemovitosti Bezvadný
Datum vložení před 17 hodinami
Plocha užitná 544 m²

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu reprezentativní kancelářské prostory v ikonickém a monumentálním Paláci Koruna, situovaném přímo na Václavském náměstí. Budova nabízí moderní a flexibilní kancelářské jednotky vhodné pro široké spektrum nájemců.

Kancelářské prostory jsou nezařízené, s dostatkem denního světla díky velkým oknům. Vybavenost kanceláří se může lišit – některé prostory například disponují klimatizační jednotkou, výhledem na Václavské náměstí, vlastním sociálním zázemím či štukovanými stropy.

Součástí budovy je recepce a možnost označení provozovny. Výborná dopravní dostupnost je zajištěna díky poloze na Václavském náměstí a blízkosti stanic metra A a B i tramvajových zastávek. Palác Koruna je multifunkční objekt kombinující kancelářské prostory s maloobchodními jednotkami a ubytováním v samotném centru Prahy. Pro více informací kontaktujte makléře.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Zadejte cílovou adresu
Zadejte cílovou adresu
Zadejte cílovou adresu

Nemovitost nabízí

 Zuzana Vaškovičová
Zuzana Vaškovičová
  • *
  • *
  • *
  • *
  • *
100 %

1 hodnocení

Telefon zobrazit telefon

Nemovitost nabízí

 Zuzana Vaškovičová
Zuzana Vaškovičová
Telefon zobrazit telefon

Podobné nemovitosti