Funkce uživatele
Moje oblíbené nemovitosti Moje oblíbené nemovitosti Moje filtry Moje filtry Upravit profil Upravit profil Vložit inzerát Vložit inzerát
Region
mapa

45 000 Kč za měsíc

E

Nehospodárná

  • + záloha na služby cca 20 tis. Kč, jistota ve výši 2 měsíčních plateb
Do oblíbených
Do oblíbených
Nemovitost nabízí
Brzobohatá Michaela
  • *
  • *
  • *
  • *
  • *
1 hlas

Stěhuju.cz

Kalkulace stěhování do 90 sekund

Malování

Zajištění malíře už od 2.500 Kč

Základní informace

Způsoby vytápění Ústřední - dálkové
Datum vložení 5. února 2025
Plocha užitná 277 m²
Konstrukce Skeletová
Cena 45 000 Kč za měsíc
Energetická náročnost E - Nehospodárná
ID nemovitosti N50639
Stav nemovitosti Bezvadný

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu obchodní a kancelářské prostory v 1.NP domu na Soukenném nám. v centru Liberce. V 1.NP - přízemí se nabízí velký obchodní, resp. otevřený kancelářský prostor 209 m2. Celkem to je 277 m2 včetně kanceláří, technických místností a sociálního zázemí. V prostoru jsou nové vinylové podlahy. V zadní části prostoru je výstup na rampu ve dvoře, kde je možné si pronajmout 1-2 parkovací stání.
Prostor má vstup přímo ze Soukenného náměstí prosklenou částí budovy, kam je možné umístit panel s označením firmy. Pronajímatel je ochotný přizpůsobit dle domluvy prostory nájemcům. Možnost využití občerstvení restaurace Potrefená husa ve vedlejší části domu. Nájemce nehradí provizi RK.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Zadejte cílovou adresu
Zadejte cílovou adresu
Zadejte cílovou adresu

Nemovitost nabízí

 Brzobohatá Michaela
Brzobohatá Michaela
  • *
  • *
  • *
  • *
  • *
100 %

1 hodnocení

Telefon zobrazit telefon

Nemovitost nabízí

 Brzobohatá Michaela
Brzobohatá Michaela
Telefon zobrazit telefon