5 980 aktuálních nabídek
od 273 realitních kanceláří a soukromníků

Reference, severní Čechy

Naše služby využívají realitní kanceláře od roku 1999. Jsme hrdí na to, že v nás našly své stabilní partnery a vyjadřují nám podporu například ve formě níže uvedených referencí. Vyzkoušejte naopak i Vy služby těchto profesionálů!

 • S portály Českých realit máme dlouhodobě dobré zkušenosti. Inzerce nám pomohla prodat nejednu nemovitost.

  Ing. Michal Lovecký Jednatel Reality-Sever, Nový Bor
 • Jsme regionální realitní kanceláří a proto nám vyhovuje, že máme jako svého partnera pro inzerci našich nemovitostí právě regionálně zaměřené ČESKÉREALITY.cz. Inzerujeme zde řadu let a díky ohlasům zde budeme i nadále.

  Pavel Mleziva jednatel Bydlete s námi, Most
 • Prodáváme nemovitosti od roku 1994. Zákazníci se k nám vrací, protože vědí, že jim vždy dobře poradíme. Profesionalita a individuální přístup ke každému z nich je zárukou spokojenosti. To samé nám nabízí tým ČESKÉREALITY.cz.

  PhDr. Dagmar Godycká majitelka A REAL, realitní kancelář Godycká a Davidová, Louny

Další reference

Realitní inzerci zveřejňujeme i v jiných reginech než v tom, který si právě prohlížíte. Pokud hledáte partnery mimo aktuálně zvolený region, doporučujeme Vám například následující prověřené realitní společnosti.


 • Velice si vážíme spolupráce s Vaším portálem ČESKÉREALITY.cz. Váš ochotný, profesionální přístup a Vaše doporučení nám pomáhají zvyšovat návštěvnost našich webových stránek i náš obrat. ČeskéReality.cz řadíme mezi stabilní partnery společnosti CENTURY 21 Česká republika a těšíme se na pokračování vzájemné spolupráce.

  Luboš Mílek generální ředitel CENTURY 21 Česká republika, Praha
 • Síť serverů ČESKÉREALITY.cz využíváme dlouhodobě k inzerci našich nemovitostí. Předností je zejména široký záběr nabízených portálů a kvalitní ohlasy návštěvníků. Jako jednička mezi realitními kancelářemi řadí naše společnost MM Reality síť serverů ČESKÉREALITY.cz mezi naše strategicky významné inzertní partnery.

  David Svoboda IT ředitel M&M reality holding a.s., Praha
 • Mým tajným tipem pro úspěšný prodej nemovitostí je využívání Boxů na portále ČeskéReality.cz. Tento způsob inzerce se osvědčil třeba při úspěšném prodeji hotelu v pohraničí, který byl v běžné inzerci už dva roky. Po umístění inzerátu do Boxu jsem kupce pro hotel našel během několika týdnů. Je to jednoduché, protože díky Boxu přeskočím za pár korun všechny topované nabídky konkurence.

  Ing. Jiří Müller Realitní makléř RK Stejskal RK Stejskal.cz s.r.o., České Budějovice
 • Naše realitní kancelář Listrum real s.r.o. využívá portál ČESKÉREALITY.cz k prezentaci svých nemovitostí již dlouhá léta a s množstvím reakcí potencionálních zájemců, stejně tak jako s kvalitou prezentace na uvedeném portálu, jsme velmi spokojeni. Poměr cena – výkon hodnotíme velmi kladně.

  Jaromír Kohut jednatel Listrum real s.r.o. - člen DRK ČR, Těrlicko
 • ČESKÉREALITY.cz jsou jedním z "nejstarších" partnerů pro inzerci nabídky naší firmy - a to je co říct, protože MÜLLER-REALITY/IMMOBILIEN s.r.o. je na trhu realit už 24 let... Důležitější ale je, že prezentace na tomto portálu je rok od roku účinnější a finanční náklady na ni stále přijatelné. ČESKÉREALITY.cz jsou pro naši firmu stabilní a perspektivní partner.

  Jiřina Müllerová jednatelka MÜLLER REALITY-IMMOBILIEN s.r.o., Kašperské Hory
 • ČESKÉREALITY.cz jsou nejsilnější realitní server v jižních Čechách, který poskytuje klientům maximální přehled z regionu. Předností tohoto realitního portálu je přátelský (lidský) přístup k realitním kancelářím a tím se vytváří příjemná atmosféra pro zákazníky, kteří hledají vhodnou nemovitost. RK nejsou omezeny v zadávání počtu nemovitostí a tím klient dostane maximum z regionu. Nový vzhled portálu je pro zákazníka přehledný a může si vybrat i z dalších informací spojených s problematikou nemovitostí. Přehledný seznam developerských projektů na titulní straně a spolupráce s regionálním časopisem je důkazem o profesionalitě portálu.

  Michal Cepák jednatel REALITY SPEKTRUM CEPÁK s.r.o., Kamenný Újezd
 • Se serverem ČESKÉREALITY.cz spolupracujeme již od roku 2007.  Reakce na naši inzerci na serveru jsou dobré. Regionální rozložení serveru přináší trochu jiné klienty než celorepublikové servery. Díky předplaceným pozicím TOP a vizitka RK jsme také na serveru slušně viditelní. Vzhledem k nadstandardnímu přístupu od zástupců serveru, kteří jsou zde dlouhodobě a tudíž seznámení s fungováním spolupráce, jsme byli vždy spokojeni s inzercí i s obchodními a technickými podmínkami inzerce. Určitě budeme ve spolupráci nadále pokračovat, protože je pro nás přínosem.

  Roman Macura jednatel CONTENT REALITY s.r.o., Praha
 • Inzertní portál ČESKÉREALITY.cz považujeme jako kancelář za jeden z nejlepších v republice. Máme na něj obrovskou odezvu a hlavně komunikace s agenty Českých realit.cz je úplně super a vždy nám ve všem vyjdou vstříc. Bohužel takto funguje minimum serverů.

  Ondřej Jaroš jednatel Jaroš Real Estate s.r.o., Praha
 • Portál ČESKÉREALITY.cz využívá naše společnost pro inzerci nemovitostí již od svého založení, tedy již více jak 20 let. Po celou dobu spolupráce je inzerování na tomto serveru pro naše potřeby velmi efektivní a zpětná odezva od klientů je více než přesvědčivá. Vynaložené finanční prostředky jsou v porovnání s jinými servery využité na maximum a jsem rád, že nové nápady, design a nabízené inovace ve službách realitního serveru vedou k oboustranné spokojenosti.

  Vlastimil Harvilla jednatel HARVILLA - REALITY s.r.o., Plzeň
 • Realitní server ČESKÉREALITY.cz využívá naše realitní společnost RE/MAX Dynamic dlouhodobě k prezentaci nemovitostí, které nám svěřili jejich majitelé do prodeje a pronájmu. Zejména inzerce v BOXech na předních stranách jednotlivých sekcí se inzerát dostane na přední pozice inzerovaných nemovitostí a je tím docílena podstatně větší sledovanost nemovitosti. Regionální server JIHOČESKÉREALITY.cz je žádaný zejména mezi klienty, kteří hledají ke koupi nebo pronájmu byty, rodinné domy a rekreační objekty . Předností je také příjemné jednání se zástupci této společnosti a ochota při řešení nadstandardních požadavků na bannerovou i jinou inzerci jak jednotlivých nemovitostí, tak na prezentaci realitní kanceláře nebo samotného makléře.

  Iva Lexová realitní makléř RE/MAX Dynamic, České Budějovice
 • Od začátku působení na trhu využívá naše realitní kancelář Sedláček s.r.o. k prezentaci nemovitostí ČESKÉREALITY.cz. Jsme velmi spokojeni, zpětná vazba našich klientů nás přesvědčuje o tom, že tato volba je tou správnou. Kladně hodnotím porovnání ceny a výkonu. V druhé a neposlední řadě, je také velmi profesionální a zároveň lidská podpora pro klienty z řad zaměstnanců tohoto inzertního serveru. Za mě jako člověka a profesionála v oblasti realit mohu hodnotit služby portálu ČESKÉREALITY.cz pouze kladně.

  Ing. Štěpánka Sedláčková Lepičová majitelka Realitní kancelář Sedláček s.r.o., Sokolov
 • Na portálu ČESKÉREALITY.cz naše realitní kancelář Dachi inzeruje již mnoho let. Je jedním z nejvýznamnějších inzertních serverů s nemovitostmi v ČR. Má četnou návštěvnost, reakce na naše nabídky chodí každý den. Oceňujeme hlavně spolehlivost, rychlou komunikaci a že veškeré nemovitosti jsou stále aktuální. Neustále se snaží zlepšovat a vymýšlí různé novinky, které nám můžou přivést více spokojených klientů.

  Mgr. Marek Novotný ředitel DACHI s.r.o., Olomouc
 • ČESKÉREALITY.cz se nám staly silným a profesionálním partnerem při rozjezdu našeho nového realitního projektu. Jako makléřky s mnohaletou praxí velmi dobře víme, že inzerce na tomto serveru má, i díky četným dalším platformám, velký efekt. Nicméně přímo jsme se na ČESKEREALITY.cz obrátily až při založení společnosti MAKLÉŘKY.cz a neuvěřitelně příjemným překvapením pro nás byl velice milý a profesionální přístup s tím, že veškeré rady a doporučení naprosto přesně fungují i v praxi a my tak máme jistotu, že se nám spolupráce na 100% oplatí a v kampaních tak budeme zcela jistě pokračovat.

  Milada Vejtasová prokuristka Profimakléřky s.r.o., Brno
 • Inzerce na portálu ČESKÉREALITY.cz patří mezi naše nejdůležitější reklamní investice. Pro realitní kancelář je rozhodující profesionální servis provozovatelů stránek a zajištení dostatečného množství návštěvníků, kterí si prohlédnou inzerci. ČESKÉREALITY.cz nabízí obojí a proto s nimi úspěšně spolupracujeme již řadu let.

  Dalibor Žáček jednatel společnosti, České Budějovice REALITNÍ KANCELÁŘ Dalibor Žáček, České Budějovice
 • ČESKÉREALITY.cz je server, který má neustále zvyšující se návštěvnost a server který vylepšuje a doplňuje svoje služby.

  Miloš Dvořáček jednatel DVL Brno reality s.r.o., Brno
 • Naše realitní kancelář je na trhu od roku 1999 a na ČESKÝCHREALITÁCH.cz inzerujeme pro naše klienty od roku 2005. Jsme tedy partnery již více než 9 let. V nabídce máme větší počet nemovitostí z lokality Brna a okolí a proto nejvíce využíváme sekci JIHOMORAVSKÉREALITY.cz. Se vzájemnou spoluprací jsme velice spokojeni a jsme rádi, že se ČESKÉREALITY.cz neustále posouvají dopředu, tak abychom co nejvíce vyhověli potřebám klienta.“

  Tereza Smištíková asistentka e-Finance, a.s., Brno
 • S realitním serverem ČESKÉREALITY.cz spolupracujeme již řadu let a vždy jsme byli s nabízenými službami a s odezvou na Váš portál velmi spokojeni. Realitní portál ČESKÉREALITY.cz a jejich dceřiné servery jsou pro nás jedním z předních partnerů v realitní inzerci a velmi rádi využíváme Vaše služby.

  Michal Lesňák výkonný manažer realitní kanceláře FLEXI REALITY s.r.o, Ostrava
 • Server ČESKÉREALITY.cz je pro naší realitní kancelář dlouholetým a významným partnerem v  kvalitní, rychlé a efektivní prezentaci námi prodávaných nebo pronajímaných nemovitostí. Díky dobré přístupnosti pro naše klienty se server ČESKÉREALITY.cz pro nás stal důležitým pomocníkem na  cestě k úspěšné realitní kanceláři v Praze, Karlovarském a Plzeňském kraji.

  Monika Veberová jednatelka Reality Smajlík s.r.o., Praha
 • Na serveru ČESKÉREALITY.cz společnost JUSTO Česká republika inzeruje od samého začátku své existence, respektive od zahájení své obchodní činnosti v říjnu 2015. Nicméně se serverem jsem spolupracoval osobně i v minulosti. Spolupráce nám maximálně vyhovuje. Za investované peníze dostáváme velmi kvalitní službu – dostatek poptávajících klientů, možnost dobré prezentace nemovitostí, které nám svěřili k prodeji či pronájmu naši klienti, a zároveň jsme získali partnera, který je ochoten vést dialog, vnímat naše potřeby a hledat jejich řešení a také sledovat a implementovat trendy realitního trhu formou inovací. Vnímáme oboustranný zájem o dlouhodobé partnerství, které je pro nás velmi důležité a vážíme si jej.

  Michal Pazdera jednatel realitní sítě JUSTO Česká republika, Praha
 • S realitním serverem ČESKÉREALITY.cz spolupracujeme již řadu let a vždy jsme byli s nabízenými službami, s přátelským servisem a poradenstvím i s odezvou na Váš portál velmi spokojeni. Realitní portál ČESKÉREALITY.cz a jejich dceřinný server vychodo.ceskereality.cz jsou pro nás kvalitním partnerem. Můžeme doporučit.

  Pavel Staněk realitní makléř Pavel Staněk - BYTY HRADEC, Hradec Králové
 • ČESKÉREALITY.cz jsou pro nás dlouhodobým a kvalitním partnerem. Vyhovuje nám, že tento realitní server je regionálně zaměřený, proto oceňujeme i jeho dceřiné servery, konkrétně VÝCHODOČESKÉREALITY.cz. Po celou dobu spolupráce je inzerce na ČESKÉREALITY.cz velmi efektivní a díky dostatku poptávajících klientů jsme přes tento portál prodali a pronajali několik nemovitostí.

  Tomáš Milský Generální ředitel PINK REALITY, s.r.o., Rychnov nad Kněžnou
 • Reality-BV s.r.o. inzeruje na serveru ČESKÉREALITY.cz od roku 2008 a za 10 let se pozná u koho je dobré inzerovat. VÝCHODOČESKÉREALITY.cz se stále posouvají kupředu zlepšují svoje služby, vědí a realizují potřeby inzerujících i lidí hledající nemovitosti.

  Ing. Václav Beran realitní makléř reality - BV, s.r.o., Česká Třebová
 • Síť serverů ČESKÉREALITY. CZ využíváme od počátku naší činnosti k inzerci námi nabízených nemovitostí a jsme s touto službou velmi spokojeni! Inzerce na serveru nám přináší mnoho reálných prodejů a vedle našich aktivit na Facebooku jsou ČeskéReality.cz jedním z našich hlavních partnerů. Děkuji tímto celému týmu za profesionální, vstřícný přístup a především za účinnou i efektivní prezentaci. Věřím, že naše spolupráce bude i nadále úspěšně pokračovat.

  Petr Strbačka jednatel REALITYTRADE, Pracejovice
 • ČESKÉREALITY.cz je pro naší realitní kancelář RE/MAX Garant dlouholetým a významným partnerem. Mám za prokázané, že ČESKÉREALITY.cz jsou pro nás ve středočeském kraji důležitým pomocníkem k úspěšnému podnikání.

  Josef Petýrek jednatel RE/MAX Garant, Beroun
 • S inzertním portálem ČESKÉREALITY.CZ spolupracujeme již řadu let a jsme velmi spokojeni. Naše kancelář hodnotí tento portál jako jeden z nejsledovanějších, což nám přináší mnoho prodaných nemovitostí. Naší vzájemné spolupráce si velice vážíme a těšíme se na další úspěšné roky. Vřele všem doporučujeme! Michal Hrdina, jednatel RK POHODA

  Michal Hrdina jednatel RK POHODA, Vysoké Mýto
 • Naše RK se specializuje na prodej nemovitostí ze Strakonic a okolí, ale prodáváme nemovitosti z celého Jihočeského kraje. Na serveru ČESKÉREALITY.cz inzerujeme od roku 2004 a využíváme sekci JIHO.ČESKÉREALITY.cz. Z tohoto portálu máme dobré ohlasy a inzerce je přehledná i účinná. S nabízenými službami jsme spokojeni a jsou i finančně vyhovující. Spolupráce byla vždy bezproblémová.

  Hrdlička - Hrdličková, s.r.o., Strakonice
 • Realitní kancelář REALITY BLATNÁ působí na trhu s nemovitostmi již od roku 1991 a patři k tzv. "malým realitním kancelářím". Základem našeho působení je především osobní a korektní přístup ke každému klientu bez rozdílu. Jsem velmi rád, že stejný přístup vždy cítím i od zástupců společnosti Český internet s.r.o. při jednáních o možnostech inzerce na jejím serveru ČESKÉREALITY.cz. Tuto inzerci využívám bez přerušení již od vzniku tohoto serveru a rozhodně ji doporučuji i všem ostatním. Jsem spokojený zákazník.

  RNDr. Petr Kerndl REALITY BLATNÁ - RNDr. PETR KERNDL, Blatná
 • S realitním serverem ČESKÉREALITY.cz spolupracujeme již řadu let. Jsme velice spokojeni se službami, které nabízí. Server je z pozice nás i zákazníků přehledný. Oceňujeme aktivitu zástupců tohoto serveru, kteří vždy neprodleně a ochotně reagují na naše požadavky. ČESKÉREALITY.cz je aktivním serverem, který posouvá své služby neustále dále.

  Marcela Dostálová PATRIOT reality, s.r.o., Olomouc
 • Realitní kancelář MAGNIO s.r.o. vznikla v roce 1991. Na trhu realit působí již 27. rokem a za tu dobu se vypracovala v jednu z nejkvalitnějších realitních kanceláří v Plzni. Filosofií firmy je individuální přístup ke klientovi a kompletní servis z oblasti právní, reklamní a marketingové. Snad proto se již pro mnohé své zákazníky stala jejich rodinnou realitní kanceláří. Dlouhodobě k našim úspěchům přispívá spolupráce se serverem ČESKÉREALITY.cz.

  Bc. Vladislav Štrbáň Realitní kancelář MAGNIO s.r.o., Plzeň
 • Síť serverů ČESKÉREALITY.cz patří mezi naše strategické a ověřené inzertní partnery. Cítíme oboustranný přínos spolupráce, neboť obě strany rozumí regionálnímu realitnímu trhu a jeho současným potřebám. Věřím, že s týmem ČESKÉREALITY.cz budeme úspěšně spolupracovat i nadále.

  Ing. Petr Korytár prezident společnosti Evropský klub realitních kanceláří, s.r.o., Olomouc
 • Pokud máme hodnotit naši spolupráci s ČESKÝMIREALITAMI.cz, tak oceňujeme nejenom dobré ohlasy na naši inzerci, ale i ochotu servisního týmu při řešení různých provozních záležitostí. ČESKÉREALITY.cz reagovaly na naše požadavky vždy pružně a profesionálně, za své peníze zde dostáváme vždy tu nejvyšší kvalitu.

  Martin Kvasnička jednatel Bohemia reality, Praha

Profesní partnerství

Jsme rovněž hrdí na svou spolupráci s profesními organizacemi v oboru realit a doporučujeme využití služeb realitních makléřů těchto organizací:


 • Asociace realitních kanceláří České republiky je největší profesní sdružení odborníků, obchodníků a dalších profesionálů působících na trhu s nemovitostmi v České republice.

 • Sdružení které zaštiťuje významné členské realitní kanceláře, pomáhá jim s jejich obchodním růstem a dohlíží na jejich vystupování na trhu s nemovitostmi. Všechny realitní kanceláře sdružení se zavázali dodržovat přísný etický kodex klubu.

 • Zabýváme se ochranou a prosazováním zájmů realitních makléřů. Zajišťujeme čestné jednání, zájmy a ochranu klienta před nevýhodnými smlouvami. Zavádíme právní rámec pro licencování realitních makléřů. Provádíme průběžné vzdělávání a zvyšování kvalifikace makléřů.

TOPlist TOPlist