6 099 aktuálních nabídek
od 268 realitních kanceláří a soukromníků
CENTURY 21 Česká republika nabízí

Prodej rodinného domu 395 m²

Dlouhý Most (okres Liberec)

12 500 000 Kč
včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu

Základní údaje

Datum vložení 7. září 2023 ID nemovitosti 14432577
Plocha pozemku 1 309 m² Užitná plocha 395 m²
Energetiká náročnost G - Mimořádně nehospodárná (i) Dopravní spojení Autobus, Vlak, Silnice, Dálnice
Elektřina 230 V Kanalizace Žumpa, septik
Zdroje vody Veřejný vodovod, Místní zdroj Způsoby vytápění Lokální - tuhá paliva
Konstrukce Zděná Balkóny Terasa
Inženýrské sítě Telefon Příjezdy Asfalt
Stav objektu Dobrý

Popis nemovitosti

Přídavné jméno "velký" se v této nabídce objeví v několika rovinách.
Velký rodinný dům, příjemně velký pozemek a hádejte jaký zájem po nemovitostech je v této lokalitě...

Rodinný dům nabízí k bydlení a užívání celkově tři nadzemní podlaží a sklep.
V prvním nadzemním podlaží ( podlahová plocha 141,6 m2) domu, jsou dvě samostatné bytové jednotky, technická místnost s kotlem na tuhá paliva a vstup do sklepa. Bytové jednotky 2+1 (44m2) a 3+KK (55m2) jsou zcela oddělené a vybavené kuchyňskou linkou, toaletou a koupelnou. Aktuálně obsazené nájemníky a generující pravidelné měsíční nájemné.

V druhém nadzemním podlaží je aktuálně prostorný byt 6+2 (127m2) se vstupem na terasu a výhledem na ještědský hřbet. Výhled je skrz plastová okna s dvojsklem a to nejen zde v patře, ale v celém objektu. Každá bytová jednotka disponuje bojlerem na teplou vodu.

Třetí nadzemní podlaží bylo v rámci projektu výměny krovů a nové střechy z falcovaného plechu připraveno na rozšíření bydlení a užívání. K dispozici je k této záležitosti kompletní projektová dokumentace. Jak majitel naloží s podkrovním prostorem o velikosti 156 m2, záleží jen na tom, jak velkou má představivost a zároveň, co povolí legislativa, ale to už je na diskuzi přímo na prohlídce domu. Interiéry domu jsou z důvodu ochrany soukromí nájemníků nezveřejněné, rád Vás celým domem provedu na prohlídce.

Pozemek je nepravidelný s přístupem přímo na veřejnou komunikaci. Největší plocha pozemku je za domem a nabízí možnost vybudovat kryté stání pro automobil, pergolu či jiné objekty pro odpočinek. Ovšem pokud by byla chuť posedět a grilovat hned, je zde již přístřešek porostlý vínem. A když už mluvíme o pozemku, zároveň s nabídkou tohoto domu, je v prodeji i dalších 1128 m2 zahrady, přímo navazující na tuto nemovitost. O možnostech propojení těchto nabídek si s Vámi rád popovídám.

Lokalita Dlouhý most je skvělá. Důvodů je několik. Skvělá dostupnost jak do Liberce, tak i na rychlostní silnici D10. Tyto možnosti doplňuje jak vlakové, tak i autobusové spojení. V okolí je volnočasový areál Javorník, když sednete do auta jste do deseti minut ve sportovním areálu Vesec. A pokud nikam autem jezdit nechcete, stačí sednou na kolo nebo obout boty a vydat se jakýmkoliv směrem, protože kolem Vás je příroda. A v zimě? 500 metrů od domu je čtyřsedačková lanovka, takže jen čekat až napadne sníh.

Další informace by mohly být o samotném potenciálu domu, jeho budoucnosti a příležitostech, ale raději s Vámi proberu tyto možnosti osobně. Protože jak zaznělo v úvodu, je to velké téma.

A pokud to právě pro Vás není velké sousto, těším se na osobní schůzku, kde si probereme všechny možnosti, které jsou možné v rámci nynějšího či budoucího stavu.

S pozdravem, Vladimír Řehák

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Dlouhý Most (okres Liberec)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Vladimír Řehák
Vladimír Řehák
Kontaktovat prodejce
CENTURY 21 Česká republika
Reklama
TOPlist TOPlist