7 317 aktuálních nabídek
od 299 realitních kanceláří a soukromníků
RE/MAX Living nabízí

Prodej rodinného domu 63 m²

Sezímky, Kravaře (okres Česká Lípa)

Základní údaje

Datum vložení 4. března 2022 ID nemovitosti 333685
Plocha pozemku 459 m² Užitná plocha 63 m²
Plocha zastavěná 76 m² Energetiká náročnost G - Mimořádně nehospodárná (i)
Kanalizace Žumpa, septik Konstrukce Jiná
Stav objektu Špatný

Popis nemovitosti

Obec Sezímky je malá vesnička spadající pod obec Kravaře v Čechách, ležící v malebné krajině pod středověkým hradem Ronov. Právě zde se nachází venkovský domek s pozemkem ke kompletní rekonstrukci či přestavbě, dle vkusu a přání nových majitelů.
Objekt k prodeji je samostatně stojící dům o zastavěné ploše 76 m2 a užitné ploše cca 63 m2. Pod nemovitostí se nachází sklepení, které je aktuálně zasypané. K domu náleží také pozemek o celkové ploše 459 m2, kde původně stál velký dům a v katastru nemovitostí je vedený jako zbořeniště. Kravaře nemají dosud platný územní plán. Na pozemku je zbytek velké kamenné zdi z původního domu a také je tu studna. Pod pozemkem se pravděpodobně nachází další sklepení. Dvůr u domu o velikosti 68 m2 není součástí nabídky, je ve vlastnictví obce Kravaře a lze zažádat o jeho odkup či pronájem. Stejně tak lze zažádat o odkup či pronájem dalších dvou pozemků u domu o velikosti 43 m2 a 447 m2.
Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte mě kontaktovat.Pozn: V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejvýhodnější nabídce.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Sezímky, Kravaře (okres Česká Lípa)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Dominika Kornová
Dominika Kornová
Kontaktovat prodejce
RE/MAX Living
Reklama
TOPlist TOPlist