5 774 aktuálních nabídek
od 280 realitních kanceláří a soukromníků

Novostavby a developerské projekty

Počet nalezených novostaveb: 4
PROJEKT „BYTOVÉ DOMY LIPOVÁ“

Připravujeme pro Vás prodej nových bytových jednotek s parkovacím stáním a zahrádkou v rámci developerského projektu v Arnultovicích u Nového Boru v uzavřeném objektu s maximálním komfortem.

Byty ve velikosti 1+kk, 2+kk a 3+kk budou součástí moderního obytného komplexu se třemi podlažími ve čtyřech apartmánových a čtyřech bytových vilových domech. Celý projekt je pojat v moderním stylu komfortního bydlení pro jednotlivce, páry i rodiny.

Lokalita: Nový Bor, Lipová

Cena na dotaz
HARRACHOV PEAKS

Nová stylová horská rezidence Harrachov Peaks sestává ze 16 moderních, útulných apartmánů o dispozicích od 1+kk až po mezonety 4+kk a velikostech od 56 do 166 m2.

Lokalita: Harrachov

od 9 480 000 Kč
RESORT ČERNÝ KOPEC

Resort Černý kopec představuje unikátní mezonetové apartmány v atraktivní lokalitě Jizerských hor. Díky své poloze zaručuje dostatek klidu a soukromí, panoramatické výhledy do okolní přírody a nabízí možnost celoročního sportovního vyžití a aktivní relaxace.

Lokalita: Desná, Výletní

od 10 990 000 Kč
Tři věže

Rezidenční komplex Tři věže se nachází v Polní ulici, nedaleko centra města, ve vyhledávané liberecké čtvrti Staré Pavlovice, v tichém a klidném místě na jižním okraji sídliště.

Lokalita: Liberec, Polní

od 4 690 000 Kč

Projekty dle typu

Projekty dle lokality

TOPlist TOPlist