5 404 aktuálních nabídek
od 266 realitních kanceláří a soukromníků
1
Stáří inzerátu
Upřesnit typ nemovitosti
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha pozemku
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha pozemku: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
Upřesnit požadovanou lokalitu
Poloha v obci
Přípojky
Dostupnost
Prezentace
Uložit filtr

Vaše poslední hledání

Nebyla nalezena žádná historie hledání

Vaše filtry a realitní hlídače

Nemáte zatím uložené žádné filtry a realitní hlídače nebo nejste přihlášen

Jak fungují filtry a realitní hlídač

Pozemky na prodej, severní Čechy

Aktuálně se zde cena pozemků k prodeji pohybuje od několika tisíc Kč do 122 964 000 Kč

Ceny pozemků v České republice

Cena pozemků na prodej v České republice se momentálně pohybuje od několika tisíc Kč do 122 964 000 Kč, což představuje při úrokové sazbě 4,84 % orientační měsíční splátku hypotéky ve výši od několika tisíc Kč do 518 501 Kč (80% LTV, doba splácení 30 let).

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější pozemky k prodeji v České republice.

Jaké jsou pozemky na prodej na našem trhu?

Na trhu v České republice jsou v současné době nejpočetnější stavební parcely (3084) v cenách od 0 Kč, následují zemědělská půda (1896) od 21 600 Kč, ostatní pozemky (959) od 20 100 Kč, louky (799) od 22 500 Kč, zahrady (710) od 26 250 Kč, komerční pozemky (632) od 35 200 Kč, lesy (500) od 11 180 Kč a vodní plochy (31) od 40 000 Kč.

Typy pozemků

Stavební pozemky nebo také stavební parcely umožňují stavbu domu (zastavěná plocha a nádvoří). Zemědělský pozemek zahrnuje ornou půdu, zahradu, louku (trvalý travní porost), ale také například ovocný sad či vinici nebo chmelnici. Dalším specifickým druhem pozemku je lesní pozemek. Samostatnou kapitolou jsou vodní plochy. Pokud se konkrétní pozemek nevejde do jedné z výše uvedených kategorií, uvádí se jako ostatní plocha.

Při koupi pozemku si prostudujte územní plán

Typ pozemku, uváděný při jeho prodeji, není jedinou věcí, kterou je třeba sledovat. Důležité je také plánované využití, definované územním plánem obce. V plánu můžete najít informaci o tom, že současná orná půda bude využita pro výstavbu. Dejte si pozor i na různá omezení výstavby.

Lokality pozemků k prodeji

V České republice nabízíme pozemky v celkem 99 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Prodej pozemků v Praze (145), Prodej pozemků v Brně (69), Prodej pozemků v Ostravě (63), Prodej pozemků v Plzni (57), Prodej pozemků v Ústí nad Labem (56), Prodej pozemků v Karviné (45), Prodej pozemků v Olomouci (44), Prodej pozemků v Liberci (41), Prodej pozemků ve Vracově (37), Prodej pozemků v Děčíně (35), Prodej pozemků v Karlových Varech (34), Prodej pozemků v Chebu (33), Prodej pozemků v Bzenci (33), Prodej pozemků v Českých Budějovicích (33), Prodej pozemků v Jeřmanicích (32).

Developerské projekty a novostavby

V případě, že preferujete novostavby a nemovitosti v rámci developerských projektů, pak si v České republice a okolí můžete aktuálně vybrat z těchto nabídek:

Atraktivní pozemek v obchodní zóně ul. Strakonická České Budějovice

Atraktivní pozemek v obchodní zóně

Lokalita: ul. Strakonická České Budějovice
Ceny od 6 000 Kč
Nabízíme k prodeji atraktivní pozemek v obchodní zóně v příměstí Českých Budějovic v sousedství obchodního domu Sconto, Albert, McDonald, na sousedním pozemku se nachází rozsáhlá myčka automobilů.
Více detailů k projektu Atraktivní pozemek v obchodní zóně.

Bytové domy a pozemky Mýto U Sladovny Mýto u Rokycan, lokalita

Bytové domy a pozemky Mýto U Sladovny

Lokalita: Mýto u Rokycan, lokalita "U Sladovny"
Ceny od 3 062 000 Kč
V Mýtě u Rokycan, v lokalitě U Sladovny připravila firma IKO stavby s.r.o. výstavbu obytné lokality. Záměrem bylo vytvořit ucelený, kvalitní obytný komplex, kde návrh zástavby vychází z požadavků specifikovaných územním plánem. Objekty jsou komponovány s ohledem na místní podmínky.
Více detailů k projektu Bytové domy a pozemky Mýto U Sladovny.

Dražby a aukce pozemků v České republice

Kromě pozemků standardně nabízených k prodeji či pronájmu je v České republice také k dispozici 291 pozemků v dražbě či v aukci.

Nabídka pozemků v České republice dle inzerenta:

V České republice pochází 8565 pozemků z nabídky realitních kanceláří a 46 pozemků jsou nabízené bez realitky. Nejčastěji zde pozemky k prodeji inzerují tyto realitky: M&M reality holding a.s. (2415), FondRealit.cz (636), ORCA ESTATE a.s. (627), Přímý prodej půdy s.r.o. (264), Správa TOP realit s.r.o. (217), CENTURY 21 Česká republika (202), BIDLI reality, a.s. (153), BO! reality a finance (128), Broker Consulting, a.s. (125) a Dumrealit.cz - Pobočky po celé ČR (119). Dalších 46 pozemků je nabízených přímo od majitele bez realitky.

Prodej pozemků podle typu

Na trhu jsou v současné době nabízeny tyto typy pozemků:

Turistické oblasti

Vybírat své pozemky můžete v těchto atraktivních lokalitách: Beskydy, Blatensko, České Středohoří, České Švýcarsko, Českomoravská vrchovina, Český les, Chodsko, Chřiby, Doksy - Máchovo jezero, Dolní Berounka, Jeseníky, Jihočeské rybníky, Jizerské hory, Kaplicko, Křivoklátsko, Krkonoše, Krušné hory, Lužické hory, Pálava, Podkrkonoší, Podyjí, Posázaví, Pošumaví, Povodí Orlice, Přesticko, Slovácko, Střední Vltava, Šumava, Táborsko, Valašsko, Západočeské Lázně, Třeboňsko, Javorníky, Lednicko-valticko, Lipno, Český ráj, Novohradské hory, Ostravsko, Českokrumlovsko, Opavsko, Plzeňsko, Brněnsko, Polabí, Bílé Karpaty, Hostýnské vrchy, Adršpašsko, Babiččino údolí a Blaník.

Jak najít vhodný pozemek na prodej v České republice?

Pokud máte konkrétní představu pozemku, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný pozemek na prodej v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v České republice 711 novinek, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví pozemek podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout pozemek v České republice?

V České republice působí 2000 realitních makléřů, spadajících pod 880 realitních kanceláří, které můžete oslovit.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v České republice

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Ivana Sychrová, Lucie Opatřilová, Martin Vacek, David Machač, Ing. Daniel Rapák, Veronika Kůrková, Soňa Piatková, Thijs Ramp, Romana Marhounová a Anette Stoszková.

Pokud chcete prodat či pronajmout pozemek vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Prodej stavebního pozemku, 985m2, Dlouhý Most, Dlouhý Most

Reality 11 Vám zprostředkují prodej stavebního pozemku o velikosti 985 m2 v obci Dlouhý Most u Liberce. Plocha pozemku je celodenně osluněná, mírně svažitá v horní části u silnice. Jedná se o velmi klidnou lokalitu, z jedné strany je rodinný…

Rezervace
3.690.000 Kč (3.746,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej louky, 5468m2, Postoloprty, Postoloprty

Reality 11 Vám zprostředkují prodej čtyř pozemků v osobním vlastnictví o celkové výměře 5 468m2. Pozemek o výměře 3 545m2 a 1470m2 je vedený jako trvalý travní porost. Zbylé dva pozemky o výměře 447m2 a 6m2 jsou vedené jako ostatní plocha. Pozemky se nachází…

Prodej stavebního pozemku, 2192m2, Jeřmanice, Jeřmanice

Reality 11 Vám zprostředkují prodej zajímavého stavebního pozemku o velikosti 2.192 m2, který se nachází v lokalitě výstavby nových rodinných vil v obci Jeřmanice. Pozemek je mírně svažitý, celodenně osluněný, má strategickou polohu s rychlým dojezdem…

8.199.000 Kč (3.740,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej louky, Josefův Důl

Nabízíme k prodeji pozemek o výměře 8 355 m2. Obec Josefův Důl je ideálním místem pro letní a zimní sporty. V obci a nejbližším okolí najdete několik lyžařských sjezdovek pro zkušené i začínající lyžaře. V zimě jsou tady tři sjezdové lokality…

Prodej zahrady, Mimoň, Hvězdovská

Nabízíme k prodeji zahradu v OV ve velmi klidné, oblíbené a žádané lokalitě, ač na okraji města Mimoně, tak snadno dostupné z centra. Občanská vybavenost je v dosahu 10 min. pěšky. Na pozemku se nenachází žádná stavba, a to vám umožňuje se realizovat…

Prodej stavebního pozemku, Lučany nad Nisou

Hledáte rozlehlý pozemek na horách s dostatečným soukromým. Nabízíme Vám kombinaci stavebního pozemku, kde je možné postavit 2 domy, louky a lesu o celkové rozloze 26299 m2 v obci Lučany nad Nisou v Jizerských horách. Na pozemek je zavedena elektřina…

Prodej stavebního pozemku, Podbořany

Prodej pozemku k bydlení o velikosti 650m2 v obci Letov u Podbořan okr. Louny. Pozemek se nachází v klidné části obce, elektřina i voda na hranici pozemku. Příjezd obecní zpevněný. Pozemek je rovinatý. V případě zájmu bude přesně vytyčen…

Prodej zahrady, Podbořany, Žatecká

K prodeji je připravena zahrada o velikosti 793m2 v Podbořanech okr.Louny. Na rozlehlé zahradě je dostatek místa k odpočinku i k umístění bazénu, voda zavedena. Nachází se tu dřevěný domek k uchování nářadí. Zahrada je vhodná k postavení zahradní chatky, karavanu…

Prodej stavebního pozemku, 8554m2, Ústí nad Labem - Severní Terasa, Stříbrnická

Reality 11 Vám zprostředkují prodej stavebního pozemku o celkové výměře 8554m2, který se nachází ve velice lukrativní a vyhledávané lokalitě města Ústí nad Labem, Severní Terase, ulice Stříbrnická. Pozemek je dle platného územního plánu evidován jako bydlení v bytových domech…

21.299.460 Kč (2.490,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej stavebního pozemku, 1715m2, Krupka

RE/MAX Synergy

V zastoupení majitele nabízíme k prodeji stavební parcelu o celkové výměře 1715 m2 v klidné části Krupky - Vrchoslav – lokalita Slunečná. Parcela je kompletně zasíťovaná (elektro, plyn, voda, kanalizace na hranici pozemku) a územním plánem určená…

Novinka
2.572.500,-, (1.500,-Kč za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej komerčního pozemku, 9887m2, Liberec - Liberec X-Františkov, Švermova

Reality 11 Vám zprostředkují exkluzivně prodej pozemku pro možnou komerční výstavbu dle nového Územního plánu města Liberec schváleného 24.2.2022. Jedná se o pozemek parc.č. 375/3 v k.ú. Ostašov, obec Liberec o výměře 9887 m2. Bližší informace k nabízené…

24.990.000 Kč (2.528,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej komerčního pozemku, 138m2, Teplice, Krupská

RE/MAX Synergy

Nabízíme ke koupi pozemek, na kterém stojí zbořenina určena k demolici. K dispozici je kompletní vizualizace a nedokončený projekt. Přízemí - nebytový prostor 1. patro - dvě bytové jednotky 2. patro - bytová jednotka s terasou - projektován je…

Prodej zahrady, 238m2, Ústí nad Labem - Klíše

REALITNÍ SKUPINA Králik a Horák

Nabídka oploceného pozemku zahrady s prozatímní dřevěnou stavbou chaty bez pevného spojení se zemí na Ovčím vrchu. Pozemek má sezónní vodovodní přípojku. Možnost připojení na elektřinu v bezprostředním sousedství pozemku. Parkování na obecním pozemku přímo u zahrady.…

Prodej zahrady, 410m2, Ústí nad Labem - Brná, Bedlová

REALITNÍ SKUPINA Králik a Horák

Nabídka pozemkové parcely, kterou Územní plán města určuje jako pozemek určený k rekreaci s možností výstavby rekreačního objektu. Podle vyjádření správce el. sítě je pozemek připojitelný. Z parcely je nádherný výhled do labského údolí. V sousedství je na horní části…

Prodej stavebního pozemku, 910m2, Štětí - Chcebuz, Chcebuz

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej pozemku v okrajové části obce Chcebuz - Štětí, budoucí stavební parcely, o rozloze 910 m2, viz oranžově ohraničená část na mapě, která bude podle připravovaného Územním pláne obce určena k výstavbě. Dojezdová vzdálenost…

1.350.000 Kč (1.484,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej ostatní, 1650m2, Loužnice

RE/MAX Gold

Nabízíme exkluzivně pozemek, ostatní plochu, o výměře 1650 m2, Pozemek se nachází v členitém podhůří Jizerských hor, mezi obcemi Loužnice a Radčice. Pozemek má dobrý přístup pro auto z hlavní silnice Železný Brod-Tanvald. Pozemek je svažitý, orientovaný…

Dražba stavebního pozemku, 1004m2, Liberec - Liberec (nečleněné město)

Centrum aukcí.cz s.r.o.

Jedná se krásný rovinný pozemek ve vyhledávané oblasti kousek od rybníka Tajchmile. Velmi žádaná a klidná lokalita s veškerou občanskou vybaveností. V Územním plánu jsou pozemky určeny k zastavění OV – občanské vybavení Dlouhá při nástupu do údolí Lučního potoka.…

Novinka
Vyvolávací cena: 499.000,- Kč, (497,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Dražba louky, 23807m2, Kravaře

Centrum aukcí.cz s.r.o.

Pozemky – převážně trvalý travní porost, Kravaře, podíl 1/3. 465 m2 pozemek – ostatní plocha. Inzerce je organizována mimo Insolvenční řízení, informace jsou čerpány z Insolvenčního rejstříku, bez součinnosti účastníků Insolvenčního řízení. Ocenění nemovitosti je…

Novinka
Vyvolávací cena: 150.000,- Kč, (6,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Dražba zahrady, 1988m2, Vilémov

Centrum aukcí.cz s.r.o.

Pozemek - orná půda, Vilémov u Šluknova. Evidováno jako orná půda, aktuálně využívání jako zahrada. Inzerce je organizována mimo Insolvenční řízení, informace jsou čerpány z Insolvenčního rejstříku, bez součinnosti účastníků Insolvenčního řízení. Ocenění nemovitosti je převzato…

Novinka
Vyvolávací cena: 846.000,- Kč, (426,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej zahrady, 700m2, Ústí nad Labem - Předlice, Černá cesta

Reality 11 Vám zprostředkují přenechání pronájmu zahrádky o výměře 700m2, která se nachází v klidné a vyhledávané lokalitě města Ústí nad Labem, Klíši, ulice Černá cesta, kolonie Střížovický vrch. Nemovitost se nachází v uzavřeném areálu kolonie, která je monitorována…


TOPlist TOPlist