6 331 aktuálních nabídek
od 280 realitních kanceláří a soukromníků
1
Stáří inzerátu
Upřesnit typ nemovitosti
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha pozemku
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha pozemku: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
Upřesnit požadovanou lokalitu
Poloha v obci
Přípojky
Dostupnost
Prezentace
Uložit filtr

Vaše poslední hledání

Nebyla nalezena žádná historie hledání

Vaše filtry a realitní hlídače

Nemáte zatím uložené žádné filtry a realitní hlídače nebo nejste přihlášen

Jak fungují filtry a realitní hlídač

Pozemky na prodej, severní Čechy

Aktuálně se zde cena pozemků k prodeji pohybuje od několika tisíc Kč do 122 964 000 Kč

Ceny pozemků v České republice

Cena pozemků na prodej v České republice se momentálně pohybuje od několika tisíc Kč do 122 964 000 Kč, což představuje při úrokové sazbě 4,84 % orientační měsíční splátku hypotéky ve výši od několika tisíc Kč do 518 501 Kč (80% LTV, doba splácení 30 let).

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější pozemky k prodeji v České republice.

Jaké jsou pozemky na prodej na našem trhu?

Na trhu v České republice jsou v současné době nejpočetnější stavební parcely (3084) v cenách od 0 Kč, následují zemědělská půda (1896) od 21 600 Kč, ostatní pozemky (959) od 20 100 Kč, louky (799) od 22 500 Kč, zahrady (710) od 26 250 Kč, komerční pozemky (632) od 35 200 Kč, lesy (500) od 11 180 Kč a vodní plochy (31) od 40 000 Kč.

Typy pozemků

Stavební pozemky nebo také stavební parcely umožňují stavbu domu (zastavěná plocha a nádvoří). Zemědělský pozemek zahrnuje ornou půdu, zahradu, louku (trvalý travní porost), ale také například ovocný sad či vinici nebo chmelnici. Dalším specifickým druhem pozemku je lesní pozemek. Samostatnou kapitolou jsou vodní plochy. Pokud se konkrétní pozemek nevejde do jedné z výše uvedených kategorií, uvádí se jako ostatní plocha.

Při koupi pozemku si prostudujte územní plán

Typ pozemku, uváděný při jeho prodeji, není jedinou věcí, kterou je třeba sledovat. Důležité je také plánované využití, definované územním plánem obce. V plánu můžete najít informaci o tom, že současná orná půda bude využita pro výstavbu. Dejte si pozor i na různá omezení výstavby.

Lokality pozemků k prodeji

V České republice nabízíme pozemky v celkem 99 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Prodej pozemků v Praze (145), Prodej pozemků v Brně (69), Prodej pozemků v Ostravě (63), Prodej pozemků v Plzni (57), Prodej pozemků v Ústí nad Labem (56), Prodej pozemků v Karviné (45), Prodej pozemků v Olomouci (44), Prodej pozemků v Liberci (41), Prodej pozemků ve Vracově (37), Prodej pozemků v Děčíně (35), Prodej pozemků v Karlových Varech (34), Prodej pozemků v Chebu (33), Prodej pozemků v Bzenci (33), Prodej pozemků v Českých Budějovicích (33), Prodej pozemků v Jeřmanicích (32).

Developerské projekty a novostavby

V případě, že preferujete novostavby a nemovitosti v rámci developerských projektů, pak si v České republice a okolí můžete aktuálně vybrat z těchto nabídek:

Atraktivní pozemek v obchodní zóně ul. Strakonická České Budějovice

Atraktivní pozemek v obchodní zóně

Lokalita: ul. Strakonická České Budějovice
Ceny od 6 000 Kč
Nabízíme k prodeji atraktivní pozemek v obchodní zóně v příměstí Českých Budějovic v sousedství obchodního domu Sconto, Albert, McDonald, na sousedním pozemku se nachází rozsáhlá myčka automobilů.
Více detailů k projektu Atraktivní pozemek v obchodní zóně.

Bytové domy a pozemky Mýto U Sladovny Mýto u Rokycan, lokalita

Bytové domy a pozemky Mýto U Sladovny

Lokalita: Mýto u Rokycan, lokalita "U Sladovny"
Ceny od 3 062 000 Kč
V Mýtě u Rokycan, v lokalitě U Sladovny připravila firma IKO stavby s.r.o. výstavbu obytné lokality. Záměrem bylo vytvořit ucelený, kvalitní obytný komplex, kde návrh zástavby vychází z požadavků specifikovaných územním plánem. Objekty jsou komponovány s ohledem na místní podmínky.
Více detailů k projektu Bytové domy a pozemky Mýto U Sladovny.

Dražby a aukce pozemků v České republice

Kromě pozemků standardně nabízených k prodeji či pronájmu je v České republice také k dispozici 291 pozemků v dražbě či v aukci.

Nabídka pozemků v České republice dle inzerenta:

V České republice pochází 8565 pozemků z nabídky realitních kanceláří a 46 pozemků jsou nabízené bez realitky. Nejčastěji zde pozemky k prodeji inzerují tyto realitky: M&M reality holding a.s. (2415), FondRealit.cz (636), ORCA ESTATE a.s. (627), Přímý prodej půdy s.r.o. (264), Správa TOP realit s.r.o. (217), CENTURY 21 Česká republika (202), BIDLI reality, a.s. (153), BO! reality a finance (128), Broker Consulting, a.s. (125) a Dumrealit.cz - Pobočky po celé ČR (119). Dalších 46 pozemků je nabízených přímo od majitele bez realitky.

Prodej pozemků podle typu

Na trhu jsou v současné době nabízeny tyto typy pozemků:

Turistické oblasti

Vybírat své pozemky můžete v těchto atraktivních lokalitách: Beskydy, Blatensko, České Středohoří, České Švýcarsko, Českomoravská vrchovina, Český les, Chodsko, Chřiby, Doksy - Máchovo jezero, Dolní Berounka, Jeseníky, Jihočeské rybníky, Jizerské hory, Kaplicko, Křivoklátsko, Krkonoše, Krušné hory, Lužické hory, Pálava, Podkrkonoší, Podyjí, Posázaví, Pošumaví, Povodí Orlice, Přesticko, Slovácko, Střední Vltava, Šumava, Táborsko, Valašsko, Západočeské Lázně, Třeboňsko, Javorníky, Lednicko-valticko, Lipno, Český ráj, Novohradské hory, Ostravsko, Českokrumlovsko, Opavsko, Plzeňsko, Brněnsko, Polabí, Bílé Karpaty, Hostýnské vrchy, Adršpašsko, Babiččino údolí a Blaník.

Jak najít vhodný pozemek na prodej v České republice?

Pokud máte konkrétní představu pozemku, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný pozemek na prodej v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v České republice 711 novinek, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví pozemek podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout pozemek v České republice?

V České republice působí 2000 realitních makléřů, spadajících pod 880 realitních kanceláří, které můžete oslovit.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v České republice

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Ivana Sychrová, Lucie Opatřilová, Martin Vacek, David Machač, Ing. Daniel Rapák, Veronika Kůrková, Soňa Piatková, Thijs Ramp, Romana Marhounová a Anette Stoszková.

Pokud chcete prodat či pronajmout pozemek vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Prodej stavebního pozemku, 1476m2, Horní Libchava, Horní Libchava

prodej rovinatého stavebního pozemku 1476m2, který se nachází v naprosto klidné části obce Horní Libchava. Jedná se o poslední volný pozemek v této části, je napojen na všechny dostupné sítě v obci, jako je voda, kanalizace a elektřina. K pozemku lze přenechat…

Novinka
5.150.000 Kč (3.489,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej zahrady, 583m2, Košťany, 8. května

prodej zahrady o rozměru 583 m2, v osobním vlastnictví, nacházející se v zahrádkářské kolonii v Košťanech. Vedeno v KN - způsob využití: manipulační plocha. Druh pozemku: ostatní plocha. Na zahradu je možné přivést elektrickou přípojku včetně užitkové…

Rezervace
550.000 Kč (943,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej zahrady, Litvínov

Nabízíme vám prodej zahrady s chatou v atraktivní lokalitě Litvínova. Tato nabídka je ideální pro ty, kteří hledají vlastní kousek přírody s veškerým základním vybavením a možnostmi pro relaxaci, zahradničení a únik od každodenního shonu. Na ploše pozemku o velikosti…

Prodej ostatní, 514m2, Košťany, 8. května

prodej zahrady o rozměru 514 m2 v osobním vlastnictví, nacházející se v zahrádkářské kolonii v Košťanech. Vedeno na KÚ - způsob využití: manipulační plocha. Druh pozemku: ostatní plocha. Na zahradu je možné přivést elektrickou přípojku včetně pitné…

Rezervace
450.000 Kč (875,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej stavebního pozemku, 1197m2, Arnoltice, Arnoltice

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej pozemku v obci Arnoltice. Dle Územního plánu obce Arnoltice je pozemek určen jako plocha k bydlení. Rovinatý, slunný pozemek se nachází v okrajové části obce. Elektřina a voda je na hranici pozemku. Ev. číslo: 641095. Bližší informace…

3.475.000 Kč (2.903,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej stavebního pozemku, 708m2, Ústí nad Labem - Vaňov, Kruhová

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exkluzivní prodej pozemku, nacházejícího se v klidné části Ústí nad Labem, v k.ú.Vaňov. Jedná se o slunný pozemek, vhodný pro výstavbu rodinného domu městského typu, o celkové výměře 708m2. Je z části rovinatý, z části mírně svažitý,…

Prodej stavebního pozemku, 1505m2, Děčín - Děčín XII-Vilsnice, Višňová

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej pozemku určené pro výstavbu rodinného domku. Nachází se v poklidné lokalitě Děčín - Chmelnice, která patří mezi nejvyhledávanější místa k výstavbě bydlení a blízko krásné přírodě. Tato parcela je součástí jednotného velkého rozparcelovaného…

2.408.000,-, (1.600,-Kč za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej stavebního pozemku, 1790m2, Křižany

CENTURY 21 Česká republika

Plánujete výstavbu rodinného domu a hodil by se vám pozemek blízko přírody, ale přitom jen kousek od města? V tom případě se podívejte na tuto stavební parcelu, která se nachází v klidné části obce Křižany.Křižany se nachází v Podještědí kousek od krajského města…

3.204.100,-, (1.790,-Kč za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej stavebního pozemku, 4544m2, Liberec - Liberec XVI-Nový Harcov, Lukášovská

S&L a partners s.r.o.

Nabízíme k prodeji pozemky určené k výstavbě rodinných nebo bytových domů v Liberci, ve velmi žádané lokalitě, v části Starý Harcov.Jedná se o rovinaté pozemky o celkové výměře 4.544 m2 se zajištěnou příjezdovou cestou z obecní asfaltové…

16.312.960,-, (3.590,-Kč za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej stavebního pozemku, 1125m2, Lovosice, Lovošská

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej zahrady s chatkou 1+1 na pozemku o celkové výměře 1125 m2, ve vyhledávané lokalitě s krásným výhledem v ul. Lovošská v Lovosicích. Chatka je zděná o výměře 35 m2 a má přidělené číslo…

Prodej zahrady, 2092m2, Podbořany, V Tůni

Nabízíme ke koupi zahradu v obci Podbořany ( okres Louny ) o celkové výměře 2.092 m2 v blízkosti centra, přesto v tiché a klidné části města - lokalita " V tůni ". Jedná se o největší pozemek v zahrádkářské oblasti, který je díky…

Prodej zahrady, 886m2, Chbany - Poláky

Hledáte volný pozemek v krásném okolí známé vodní přehrady Nechranice ? Pak právě pro Vás je určená tato nabídka. Jedná se o parcelu o výměře 886 m2 v obci Poláky. Druh pozemku: trvalý travní porost. Na pozemku se nachází dřevěný zahradní srub, suché wc, voda…

Prodej zahrady, 469m2, Benešov nad Ploučnicí

Nábízíme k prodeji udržovanou zahradu s dřevěnou chatkou v zahrádkářské kolonii nedaleko Benešova nad Ploučnicí pod obcí Ovesná. Zahrada je mírně svažitá a pečlivě udržovaná. Jsou zde okrasné keře, stromy a kolem zahrady je vzrostlý živý plot, který vám zajistí soukromí při…

Prodej stavebního pozemku, 1006m2, Moldava

Nabízíme stavební pozemek na horách v atraktivní rekreační lokalitě s krásným výhledem do okolní krajiny a na České středohoří. Na pozemku lze stavět rodinný dům i rekreační objekt až na 60% plochy pozemku. Smlouva s ČEZ o stavbě el.přípojky je již…

2.450.000 Kč (2.435,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej zahrady, 787m2, Žďárek

Broker Consulting, a.s.

Vítejte v obci Žďárek, která se rozkládá v jihovýchodním cípu okresu Liberec při hranici s okresem Jablonec nad Nisou mezi městy Turnov a Hodkovice nad Mohelkou. Vzhledem k své poloze mezi Ještědskokozákovským hřbetem a Českým rájem je velmi atraktivní…

Novinka
3.590.000 Kč (4.562,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej stavebního pozemku, 998m2, Hrádek nad Nisou - Dolní Sedlo

CENTURY 21 Česká republika

Jedinečná možnost koupit stavební pozemek v obci Dolní sedlo, městské části Hrádku nad Nisou.V místě je zástavba rodinných domů, příroda a klid. Ideální možnost postavit si vysněný dům a trávit příjemné chvíle u rodinného krbu. Pozemek je spíše obdélníkového tvaru o celkové…

2.000.000 Kč (2.004,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej zahrady, 1023m2, Podbořany, Na Pažitě

Nabízíme k prodeji pozemek v Podbořanech ( okres Louny ) v zahradkářské kolonii o celkové výměře 1.023 m2. Jedná se o zahradu na pěkném tichém a klidném místě s dostatkem soukromí, která je díky svojí velikosti vhodná k založení ovocného…

Prodej stavebního pozemku, 2040m2, Janská

Prosperity Real Estate s.r.o.

Toužíte po vysněném domě a hledáte vhodný pozemek, na němž byste své sny realizovali? Přesně takový na vás čeká v malebné obci Janská v okrese Děčín! Pozemek s výměrou 2040 m2 se nachází na okraji obce a nabízí tak dostatek klidu, soukromí…

Novinka
890.000 Kč (436,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej stavebního pozemku, 1023m2, Zákupy, Nové Zákupy

reality p3d s.r.o. - člen DRK ČR

PRODEJ POZEMKU v Kamenici u Zákup,jedná se o stavební pozemek k výstavbě rodinného domu nebo stavby pro rodinnou rekreaci. Pozemek o velikosti 1023m2, skládá se ze tří parcel. Místo je velmi příjemné, klidné na vyvýšeném místě s krásným výhledem. Pitná voda…

Prodej stavebního pozemku, 2963m2, Bystřany

Nemovitosti SEVER s.r.o.

Nemovitosti SEVER vám zprostředkují koupi pozemků v obci Bystřany, Na Lišce v okrese Teplice. Pozemky s celkovou plochou 2963m2 se nachází v okrajové a klidné části obce, dobře přístupné z přilehlé cesty. Pozemky jsou dle CÚZK vedené jako ostatní plocha a s části…

Novinka
1.096.310,-, (370,-Kč za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

TOPlist TOPlist